Prvá návštěva

Rezervácia

Rezervujte si masáž s predstihom, predídete tak prípadným sklamaniam. My zároveň budeme schopní vyjsť lepšie v ústrety vašim prianiam a potrebám.

Než masáž začne

Bezprostredne pred masážou nejedzte, s plným žalúdkom si masáž nebudete môcť vychutnať naplno a napríklad masáž brucha budeme musieť vynechať.
Odporúčame dostaviť sa asi desať minút pred samotným začiatkom masáže, aby ste si ju mohli v pokoji užiť od začiatku až do konca. Využite našu sprchu a prípadne sa občerstvite čajom, ktorý je počas celého vášho ošetrenia zadarmo.

Zdravotný stav

Informujte nás prosím o vašich zdravotných problémoch, zvolíme to najlepšie s ohľadom na váš komfort a vylúčime všetky prípadné riziká. Masáž nie je vhodná pri vysokej horúčke, alebo ak ste utrpeli vážne poranenia či zlomeniny. Ak si nie ste istí svojím zdravotným stavom, neváhajte kontaktovať svojho lekára. Musíme tiež podotknúť, že bohužiaľ nenesieme žiadnu zodpovednosť za prípadné zhoršenie zdravotného stavu, pretože nie sme schopní do detailu diagnostikovať Váš aktuálny zdravotný stav na mieste masáží. Konzultovať prípadné ťažkosti môžete na adrese bratislava@tawan.sk či zavolat na (+421) 948 632 532. Diskrétnosť je samozrejmosťou.

Pred masážou

Pracovníci recepcií centier Tawan sú tu pre vás, neváhajte ich preto využiť, ak vás niečo zaujíma alebo potrebujete ďalšie informácie. Upravíme vám masáž na mieru. Ak si želáte razantnejšiu či naopak jemnejšiu masáž, upozornite nás. Sme tu pre vás...
V našich centrách sú vám tiež k dispozícii kúpeľne, môžete ich využiť pred masážou aj po nej.

Pokojné prostredie

Aby sme poskytli komfort všetkým návštevníkom našich centier, poprosíme vás, aby ste prepli mobilné telefóny do tichého režimu bez vibrácie a zároveň udržovali konverzáciu na minime.

Tehotenstvo

Ak ste ešte len na začiatku tehotenstva, môžete si dopriať ľubovoľnú masáž. Ako však bude tehotenstvo pokračovať, mala by byť vaša masáž zameraná skôr na chrbtové svalstvo, chrbticu, šiju či nohy. Masáž chodidiel je lepšie v priebehu tehotenstva vynechať. Masáž vykonaná s ohľadom na váš stav prinesie zmiernenie napätia, zvýšenie imunity či lepšie prúdenie živín krvou k bábätku. Pred pôrodom a v priebehu šestonedelia nie je thajská masáž vhodná. Po uplynutí tejto lehoty vás však radi privítame na masáži Healthy Mum, ktorá bude mať na vaše telo blahodarný účinok.

Čo všetko si odložiť?

Pre dokonalý pôžitok z ošetrenia odporúčame odložiť aj hodinky a ďalšie šperky. Využiť môžete našu úschovňu na recepcii alebo v jednotlivých masážnych miestnostiach. Ak ste si objednali Classic Thai alebo Royal Thai massage, prezlečte sa do špeciálneho voľného úboru, ktorý nájdete pripravený na masážnom lôžku. Potom sa položte na brucho na ležadlo a počkajte na príchod terapeutky. Voľný úbor si odporúčame obliecť aj v prípade, že idete na Foot massage. Budete sa cítiť uvoľnenejšie. Pred masážou tváre odporúčame vybrať si kontaktné šošovky. Pri olejových masážach alebo pri tých, ktorých súčasťou je peeling alebo zábal, si odporúčame vyzliecť všetko vrátane spodnej bielizne. Môžete tiež využiť jednorazovú spodnú bielizeň, ktorá je pre vás pripravená v každej masážnej miestnosti. Kým príde terapeutka, položte sa na ležadlo a prikryte sa uterákom, ktorý je vždy k dispozícii.

V priebehu masáže

V priebehu ošetrenia pokojne dýchajte a relaxujte. Odporúčame zavrieť oči a čo najviac sa uvoľniť, aby ste si masáž vychutnali naozaj naplno. Hlboká relaxácia môže prejsť aj do spánku a rozhodne sa neostýchajte si ho dopriať! Prosím, povedzte našim terapeutkám ihneď o akejkoľvek nespokojnosti či znížení komfortu. Sme vďační za každú vašu reakciu a masérky sú pripravené upraviť intenzitu masáže jednoduchými heslami:
SOFT - žiadate ľahkú masáž
STRONG – žiadate tvrdšiu/intenzívnejšiu masáž

Po masáži

Ponúkneme vám šálku výborného zeleného, prípadne zázvorového čaju. Nikam sa neponáhľajte. V našich centrách môžete relaxovať podľa svojich prianí a nechať masáž v pokoji tzv. doznieť. Ak ste v priebehu vašej návštevy neboli s niečím spokojní, neváhajte nám o tom povedať. Naším cieľom je plniť priania každého nášho klienta. Dejte nám vedieť, keď sa to nepodarí, aby sme mohli naše služby neustále zlepšovať a skvalitňovať.
Ak nám budete chcieť napísať, využite prosím email votruba@tawan.sk.

Stornovanie

Ak sa rozhodnete zrušiť plánovanú masáž, učiňte tak prosím s čo najväčším predstihom, aby sme váš termín mohli ponúknuť ďalším klientom. V našich centrách neúčtujeme žiadne stornovacie poplatky, ale budeme radi, ak na nás s prípadným stornom nezabudnete. Budeme sa tešiť na vašu ďalšiu návštevu.