Príbeh značky

Tawan thajsky znamená Slnko, žiariace Slnko, lúče ktorého dokážu zaplašiť aj tiene na duši. Tak ako pod jeho dotykmi pookrieva každá živá bytosť, chceme, aby ste aj vy pocítili životodarné teplo, prívetivú atmosféru a vôňu ďalekého Orientu, ktorá Vám vráti stratenú energiu. Za našimi dverami zmizne stres aj napätie a okúzlia vás vľúdne úsmevy a nežné ruky thajských masérok.

Vstúpte do sveta thajských masážnych salónov TAWAN

Naším poslaním je prinášať vám radosť, uvoľniť myseľ, ozdraviť dušu a revitalizovať celé telo. Preniesli sme do srdca Európy tradíciu a umenie ďalekého Thajska, krajiny, ktorá je preslávená kultúrou tela, krajiny, ktorá sa stala kolískou masáží. Nechajte sa zlákať svetom preslávenej thajskej prívetivosti, nechajte sa uniesť vôňou orchideí a santalového dreva a doprajte si rovnaký luxus ako Thajčania, pre ktorých je masáž súčasťou každého dňa.

Masérska zručnosť sa v thajských rodinách dedí z generácie na generáciu, je umením a filozofiou zároveň, je životným štýlom i výnimočným darom. Patrí k Thajsku rovnako ako vôňa obetných kvetín na zlatistých soškách v starobylých chrámoch, clivé tóny podmanivej hudby, či žlté rúcha všadeprítomných budhistických mníchov. Aj na počiatku 21. storočia sú thajské tradície stále živé, budhizmus tepe v srdciach Thajčanov a Thajčaniek a v ich každodennom životnom rytme sa snúbi telesná stránka masáží s ich duchovným rozmerom.

Od roku 2005 môžete blahodarné účinky thajskej masáže v salónoch TAWAN pocítiť na vlastnej koži v Českej republike. Naším prianím však bolo šíriť harmóniu a uvoľňujúci dotyk orientu, skrátka snaha o to robiť svet lepší, aj za hranicami Česka a Thajska.

S príchodom roku 2018 tak s nadšením oznamujeme rozšírenie siete salónov TAWAN aj o Bratislavu – umenie našich thajských masérok, upokojujúcu atmosféru a vône ďalekého východu si budete môcť vychutnať v ďalšom novom exkluzívnom prostredí. Tešíme sa na vás.

Ak vstúpite do thajského sveta našich centier Tawan, zistíte, že láskavá a nežná starostlivosť, akú dostane vaše telo, povznesie vašu dušu a prebudí všetky vaše zmysly.