Novinky

AKCIA MESIACA - Október - 30% zľava na online rezervácie

27. 9. 2019
Milý zákazníci, pripravili sme pre Vás novú akciu na celý mesiac október a to nasledovne: 30% zľava na masáže rezervované online, platí pri platbe v hotovosti alebo tradičnou platobnou kartou, zľava neplatí na benefitné karty. Zľava neplatí na darčekové poukazy, a nie je kombinovateľná s inými zľavami. Rezervácie si môžete vytvárať už od tejto soboty (28.9). Tešíme sa na Vás, a prajeme príjemný relax

AKCIA MESIACA - SEPTEMBER - Predlžujeme - Pre registrovaných až 45% zľava

28. 8. 2019
Ako sa hovorí do tretice všetko najlepšie. A preto teraz po tretí raz a naposledy ako akcia mesiaca zľava pre registrovaných až 45% - predlžujeme! Špeciálna ponuka pre registrovaných do klubu TAWAN po celý September na hodinové alebo dlhšie masáže alebo balíčky. Prvá návšteva so zľavou 25% a druhá so zľavou výnimočných 45%. Všetky návštevy samozrejme platí pre jednu i viac osôb podľa kapacít salonu TAWAN iba pri platbe v hotovosti alebo kartou. Akcia neplatí na tovar a darčekové poukazy. Tretí i ďalšie návštevy tiež so zľavou 45%.

Siedme narodeniny TAWAN Brno - oslava & benefice

26. 8. 2019
Siedme narodeniny TAWAN Brno, beneficia a párty s Dnes pomáham a hotelom Barceló. Výťažok z partie pomôže 12 ročnej Lucinke, ktorá žije s ťažkými následkami po lekárskom zákroku. Užite si šou plnú elegancie a luxusných chutí, a pomáhajte tam, kde je to potrebné. Lístky zde www.showandthecity.cz

MÁJ, LÁSKY ČAS - Akcia mesiaca - Párové masáže zľava 40%

29. 4. 2019
Aj napriek tomu, že sa nám blížia hokejové majstrovstvá sveta, nemali by sme zabúdať na našich najbližších. Máj je totiž lásky čas. A preto v TAWANe v máji 2019 ponúkame 40% zľavu na párové masáže (minimum 60 min.). Ponuka platí len na masáže, nie na darčekové poukazy. Zľava nie je kombinovateľná s inými ponukami, zľavami ani darčekovými poukazmi. Platí iba nanovo zakúpené služby pri platbe v hotovosti alebo kartou.

APRÍL - Akcia mesiaca - HAPPY HOURS 40%

25. 3. 2019
Toto nie je žiadny apríl:-), ale na aprílové dni sme si pre Vás pripravili jednoduché HAPPY HOURS. Vo všedné dni na masáže ukončené najneskôr o 17:00 platí zľava 40%. V iné dni a časy, teda aj počas obľúbených víkendov platí zľava 30%. A teraz pozor! Pre všetky nákupy online platí zľava 40% kedykoľvek, teda nielen na masáže, ale teraz máte možnosť kúpiť aj darčekové poukazy s takto výnimočnou zľavou po dlhej dobe, neváhajte a nakupujte teraz! Akcia platí len pri platbe v hotovosti alebo platobnými kartami. Krásny deň praje Váš TAWAN.

Marec - všetky thajské masáže v unikátnej akcii - predlžujeme 1+1 zadarmo

28. 2. 2019
Na celý marec sme pre vás predĺžili veľmi obľúbenú akciu masáže 1 + 1 zadarmo. Ale aby to nebolo ľúto aj ostatným - pripravili sme pre jednotlivcov zľavu 30%. A ak by Vám to nevyhovovalo - máme jeden tajný tip - dajte si 2 rovnaké masáže po sebe a získate tiež akciu 1 + 1 zadarmo;-). Špeciálna ponuka platí len na masáže pri platbe tradičnými platobnými kartami alebo v hotovosti.

TAWAN a golfové turnaje

27. 2. 2019
Tak ako každý rok bude aj tento v znamení výnimočných thajských masáží pri golfových turnajoch. Dovoľujeme si vám teraz predstaviť zoznam turnajov, kde nájdete nielen naše masáže pre účastníkov, ale aj ako ceny pre víťazov. A ak by ste si chceli nejaký golfový turnaj zahrať - neváhajte a ozvite sa nám na votruba@tawan.sk, pre našich klientov dokážeme divy! :-) Tešíme sa na vás ...

Valentínska ponuka 1+1 pre zaľubených

08. 2. 2019
Valentínska špeciálna ponuka na masáže a darčekové poukazy. Medzi 11. a 24. februárom iba v salóne TAWAN Panská ponuka 1 + 1 zdarma na ľubovoľné rovnaké masáže v rovnaký čas alebo ihneď po sebe. Pripravili sme okrem našich tradičných mesačných akcií teraz niečo naozaj SPECIAL. Neváhajte a objednávajte sa už teraz! Voľné kapacity nie sú nekonečné :-).

Veronika Vágnerová - Miss Slovensko 2007 tvárou TAWAN salónov thajských masáží

07. 2. 2019
Krásnu a milú Veroniku môžete tiež stretnúť na thajských masáží na Panskej ulici v Bratislave.

FEBRUÁR - Happy Hours až 50%!! + zľava na parking

28. 1. 2019
Unikátné HAPPY HOURS sú tu! Pripravili sme pre vás na február niečo naozaj "special". Užite si naše masáže so zľavou až 50%. Každý všedný deň od otvorenia až do 16:00 zľava na všetky naše masáže a balíky pri platbe v hotovosti alebo platobnou kartou. V piatok zľava 10%, štvrtok 20%, streda 30%, utorok 40% a v pondelok neskutočných 50%. Neváhajte a zarezervujte sa! :-). V našom eshope rezervácií sa zľava nezobrazuje a preto prosím využívajte telefonických rezervácií alebo rezerváciou s členstvom v klube TAWAN, kedy nemusíte platiť ihneď online. Tešíme sa na vás.

Parking zlava pro TAWAN guests

MASÁŽ MESIACA - JANUÁR - 30% ZĽAVA - AROMA OIL

02. 1. 2019
Zľava 30% platí na všetky dĺžky masáže Aroma Oil v salóne TAWAN Panská pri platbe v hotovosti alebo kartou od 3. 1. 2019 do 31. 1. 2019. Ponuka platí len na nové masáže a tiež darčekové poukazy a zľavy nie sú kombinovateľné s inými ponukami a zľavami.

PF 2019

01. 1. 2019
Celý TAWAN vám praje krásne sviatky, bohatého ježíška, veľa pohody a relaxácie v celom novom roku a hlavne čo najviac zdraví. Váš TAWAN

UNIKÁTNY OLEJ - YLANG YLANG

10. 10. 2018
Máme pre vás bombu! Pripravili sme unikátny prírodný produkt aký na slovenskom trhu nenájdete. Úplne prírodný olej založený na zmesi 5 výborných cenných olejov (argan, makadam, jojoba, kokos a sladká mandle) s obohatením o trstinový skvalan, ktorý zaisťuje hĺbkovú naozajstnú hydratáciu a malé množstvo CBD tzv. Kanabidiolu, ktorý má vynikajúce protizápalové a antidepresívne účinky. Jeho terajší liečebné využitie nájdete napr. pri epilepsii, cukrovke, roztrúsenej skleróze aj pri liečbe rakoviny. Cena iba 12 EUR a vyrobili sme celkom iba 500ks.

MASÁŽE MESIACA - OKTÓBER - ROYAL MASÁŽE zľava 30%

27. 9. 2018
Na október sme pre vás pripravili kráľovské masáže ROYAL AROMA a ROYAL THAI s 30% zľavou. Špeciálna ponuka platí na masáže a darčekové poukazy. Nie je možné kombinovať s ďalšími zľavam alebo kreditmi. Platba len v hotovosti alebo platobnou kartou.

AKCIA MESIACA - AUGUST + SEPTEMBER - 30% ZĽAVA - AROMA OIL

17. 9. 2018
Zľava 30% platí na všetky dĺžky masáže Aroma Oil v salóne TAWAN Panská pri platbe v hotovosti alebo kartou. Ponuka platí len na nové masáže nie darčekové poukazy a zľavy nie sú kombinovateľné s inými ponukami a zľavami.

NOVÝ SALON V PRAHE

14. 9. 2018
Zhruba po roku a pol rekonštrukcie celého hotela, lobby, všetkých izieb a samozrejme wellness sa vraciame do Hotela President. V novom kabáte, modernom, ale úplne pokojnom a príjemnom prostredí. Príďte si obľúbiť náš najnovší salón. T. 721 731 401. Tešíme sa na Vás opäť.

AKCIA MESIACA - JÚL - 40% ZĽAVA - HAPPY HOURS

30. 6. 2018
ZĽAVA 40% - platí iba na masáže nie darčekové poukazy vo všedné dni do 16:00. Zľava nie je kombinovateľná s inými ponukami, zľavami, kredity ani darčekovými poukazmi. Platí iba na prave zakúpené masáže alebo balíčky - platba iba hotovosť.

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ - 21. 6. 2018

11. 6. 2018
Príďte si urobiť príjemný deň u nás. Pripravili sme pre vás ukážky thajských masáží TAWAN zadarmo, welcome drink + malé občerstvenie, tombola o 10 darčekových poukazov, darčekové poukazy na masáže so zľavou 40% a luxusná kozmetika Bodhi so zľavou 20%. Kedy: 21. 6. 2018 od 10:00 (do 22:00). Kde: TAWAN Panská 14, Bratislava:-).

Predlžujeme zľavu 30% do konca júna!

31. 5. 2018
Ďakujeme za vaše návštevy a ako darček si dovoľujeme predĺžiť našu uvádzaciu zľavu 30% na všetky druhy thajských aj ostatných masáží - len do konca júna. Zľava platí aj na darčekové poukazy s platnosťou 6 mesiacov! Nakúpte poukazy už teraz a užívajte si relaxácie za výhodné ceny ďalej až do konca roka :-). Váš TAWAN ...

Recepcia v luxusnom salóne - hľadáme práve Teba!

30. 5. 2018
Máte záujem o prácu v modernom a milom prostredí, stretávať a hovoriť so zaujímavými a úspešnými ľuďmi? Prihláste sa na pohovor do spoločnosti TAWAN Slovakia s.r.o. Do prémiového thajského masážneho salónu TAWAN Panská v Bratislave hľadáme recepčnú/recepčného na plný alebo skrátený úväzok alebo na dohodu (brigády). Odmena ~ 55 eur na deň. Stručný životopis s fotografiou prosíme zasielať na motal@tawan.sk.

A sme tu! Novootvorená pobočka Tawan v Bratislave - zľava 30%!

29. 3. 2018
Vitajte v novootvorenom salóne Tawan - na Panskej 14 v Bratislave - salóne plnom relaxácie, zážitkov a úsmevov. Uvádzacia zľava 30% platí na masáže a darčekové poukazy pri platbe v hotovosti a platobnou kartou. Tešíme sa na vás ...

Už čoskoro otvárame! Luxusné thajské masáže na ulici Panská!

09. 3. 2018
Zatiaľ ešte staviame, ale už čoskoro budeme ladiť detaily a 30. 3. 2018 by sme mali otvoriť ak všetko pôjde dobre :-). Už čoskoro bude možné objednávať a samozrejme vás budeme informovať, však už teraz prinášame dobré správy, že na prvé 2 mesiace teda až do 31. 5. 2018 všetky naše služby môžete získať so zľavou 30%. Tešíme sa už čoskoro na vás!