Masáže

Masérska zručnosť sa v thajských rodinách dedí z generácie na generáciu, je umením a filozofiou zároveň, je životným štýlom i výnimočným darom. Patrí k Thajsku rovnako ako vôňa obetných kvetín na zlatistých soškách v starobylých chrámoch, clivé tóny podmanivej hudby, či žlté rúcha všadeprítomných budhistických mníchov.

Vstúpte do sveta masážnych centier TAWAN a spoznajte našu nežnú starostlivosť. Povznesieme vašu dušu a prebudíme všetky vaše zmysly.

Darčekové poukazy >Fotogaléria
Vyberte si:
 • Classic Thai

  Classic ThaiDokonalá tradičná thajská masáž je založená na mnohoročných skúsenostiach thajských masérok a ich znalosti energetických dráh v tele, ktorých zablokovanie prináša v bežnom živote nepríjemné zdravotné komplikácie. Ich uvoľnenie spočíva vo vyvíjaní tlaku na akupresúrne body, svaly a šľachy v kombinácii s nenásilným preťahovaním končatín a chrbtice. Masérka, používajúca pri masáži nielen dlane a prsty, ale aj predlaktia, lakte, chodidlá či kolená, postupne zbaví vaše telo napätia a zaistí tak harmonický súlad všetkých jeho častí. Masáž prebieha vo voľnom oblečení a je vhodná pre všetky vekové kategórie. Pravidelné masáže napomáhajú pohyblivosti kĺbov, posilňujú činnosť vnútorných orgánov, zlepšujú krvný obeh a posilňujú nervový systém. Blahodarné účinky na sebe pocítite takmer okamžite.

   
  Online rezervácia >
 • Aroma Oil

  Orientálna masáž celého tela od končekov prstov na nohách až po korienky vlasov. Jedná sa o relaxačnú formu thajskej masáže, pri ktorej sa používajú špeciálne aromatické oleje s blahodarnými účinkami na pokožku a zároveň je na akupresúrne body vyvíjaný miernejší tlak. Thajská terapeutka sa systematicky venuje každej časti tela. Procedúra začína postupným premasírovaním dolných končatín, ktoré je zakončené príjemným pretiahnutím a uvoľnením jednotlivých prstov. Pokračuje masážou chrbtových svalov. Na záver sa masérka sústredí na tlakovú masáž temena hlavy a tváre, už bez oleja. Jedná sa o najefektívnejšiu formu relaxácie a regenerácie, napomáhajúcu k odstráneniu únavy, nahromadeného stresu a napätia organizmu.

   
  Online rezervácia >
 • Royal Thai

  Kráľovská thajská starostlivosť vhodná na celkovú regeneráciu organizmu. Je kombináciou tradičnej thajskej masáže a starodávnej liečebnej metódy vychádzajúcej z prikladania horúcich bylinných vreciek na miesta, kde v tele prúdi energia. Tradičná thajská masáž najprv odstráni stuhnutosť svalov a kĺbov, účinne pretiahne chrbticu a končatiny a rozprúdi v tele prirodzený krvný obeh. Masérka tlakovým pôsobením na reflexné body celé telo uvoľní a pripraví na následnú terapiu. Tá prebieha za pomoci bylinných balíčkov, ktoré sú vopred nahrievané na príjemnú teplotu a prikladané na unavené miesta na tele. Thajské bylinky a korenia obsiahnuté vo vrecku spôsobujú spevnenie pokožky, dokonalé odbúranie stresu a dlhotrvajúce fyzické i duševné uvoľnenie.

   
  Online rezervácia >
 • Royal Aroma

  Mimoriadna thajská terapia celého tela za použitia špeciálnych masážnych olejov. Tie obsahujú množstvo vitamínov so silnými upokojujúcimi a regeneračnými účinkami na pokožku. Masáž zlepšuje náladu, harmonizuje a pomáha pri vyčerpanosti, upokojuje a zároveň posilňuje. Je kombináciou klasickej thajskej olejovej masáže a starodávnej liečebnej metódy spočívajúcej v prikladaní horúcich bylinných balíčkov na unavené telo. Teplo čerstvých povzbudzujúcich byliniek postupne preniká do hĺbky svalu, kde účinne uvoľňuje napätie a prináša úľavu od bolesti. V druhej časti thajská terapeutka urobí špeciálnu aromaterapeutickú olejovú masáž od chodidiel až po šiju a krk.

   
  Online rezervácia >
 • Back

  Masáž zameraná na odstránenie bolesti chrbta, šije a ramien. Procedúra sa vykonáva spojením techniky tradičnej thajskej masáže a špeciálnych bylinných mastí, čím pomáha k uvoľneniu svalstva a celkovej relaxácii. Je taktiež vhodná na odstránenie stresu a bolestí hlavy v dôsledku problémov so zablokovanou krčnou chrbticou. Thajská terapeutka sa počas 60 minút sústredí na problematické partie chrbta, ramien a šije, kde bezbolestnými hmatmi uvoľňuje stuhnuté svalstvo a tlakovým pôsobením na akupresúrne body postupne odblokuje chrbticu a kĺby.

   
  Online rezervácia >
 • Slim

  Jedinečná masáž umožňujúca zoštíhlenie a zároveň spevnenie problematických partií. Vľúdna starostlivosť vás prenesie do exotického sveta thajských pláží a pritom urobí telo príťažlivejším a dokonalejším. Zoštíhľujúca procedúra obsahuje výhradne prírodné bylinné produkty, ktoré uľahčujú proces odbúravania tukov. Súčasťou ošetrenia je aj vysoko relaxačná masáž tváre. Záverečná zoštíhľujúca masáž s prísadou éterických olejov prečisťuje lymfatický systém a naštartuje tak proces odbúravania podkožných tukov. Nečakajte žiadne maznanie, ale naozajstné zoštíhľujúce ošetrenie, pri ktorom masérka špeciálnymi hmatmi pomáha odbúravať podkožný tuk a vyrovnávať pomarančovú kožu. Procedúra je tiež účinným prostriedkom na odstránenie vrások a vyhladenie pleti.

   
  Online rezervácia >
 • Detox

  Pri súčasnom uponáhľanom životnom štýle je veľmi dôležité poskytnúť nášmu organizmu príležitosť zbaviť sa nežiaducich látok, ktoré naše telo vplyvom znečisteného prostredia zaplavujú. Požívaním alkoholu, nikotínu či kofeínu alebo len nezdravým životným štýlom dochádza k hromadeniu toxínov v tele a tým k možnému rozvoju nežiaducich ochorení. Detoxikačné ošetrenie dokáže odstrániť napätie, zlepšiť kvalitu spánku, zvýšiť telesnú výkonnosť a celkovo uľaviť od bolesti. Ošetrenie je vedené pomocou unikátnej kombinácie produktov z morských rias s prírodnými olejmi. Nezabudnite si po tomto ošetrení nájsť čas na následnú relaxáciu a šálku zeleného čaju.

   
  Online rezervácia >
 • Face

  Revitalizujúca masáž tváre a hlavy spojená s akupresúrnou technikou na šiji. Pre thajské terapeutky patrí kvalitná masáž tváre k dennému rituálu. Nechajte sa inšpirovať ich mladistvým vzhľadom a odhaľte tajomstvo jemnej a krásnej pokožky. Je vhodná nielen pre ženy, ale aj pre mužov a to vďaka svojim dokonalým relaxačným účinkom na centrálnu nervovú sústavu. Masáž zanecháva pocit hlbokého uvoľnenia a zároveň vás zbaví nervového napätia.

   
  Online rezervácia >
 • Foot

  Na chodidlách sa vyskytuje množstvo reflexných bodov a ich tlaková stimulácia uvoľňuje energetické dráhy (meridiány), ktoré prepájajú chodidlá so všetkými telesnými orgánmi ľudského tela. Masáž chodidiel oživuje a znovu navracia energiu jednotlivým partiám, znižuje stres a prináša hlbokú relaxáciu. Masáž chodidiel je tiež veľmi dôležitá pre správne držanie tela pri chôdzi, čím predchádzate zdravotným ťažkostiam v oblasti chrbtice a chrbta. V našich centrách je táto príjemná procedúra spojená s masážou celých nôh a v prípade 60 minút aj s premasírovaním ramien, šije a hlavy.

   
  Online rezervácia >
 • Foot and Hand

  Veľmi účinná thajská masáž zameraná na dolné a horné končatiny. Thajská terapeutka najprv urobí masáž celých nôh so zameraním sa na reflexné plôšky chodidiel. Stláčaním špecifických bodov na chodidlách prispieva k uvoľneniu energetických dráh v tele a správnej funkcii všetkých častí tela vrátane vnútorných orgánov. Na odstránenie únavy z končatín je masáž podporená následnou terapiou pomocou nahrievaných bylinných vreciek. Procedúra pokračuje dôkladnou masážou rúk za použitia špeciálnej zmesi prírodných olejov. Na záver sa masérka zameria na terapiu chrbta a ramien. Masáž rozmaznáva a kompletne revitalizuje vaše telo, dušu aj myseľ.

   
  Online rezervácia >
 • Facial Treatment

  Jedinečná omladzujúca kúra vašej tváre. Hodinové ošetrenie pleti začne najprv dôkladným očistením, ktoré odstráni odumreté kožné bunky. Nasleduje uvoľňujúca masáž tváre, šije a hlavy pomocou účinnej akupresúrnej techniky. Thajská masérka sa zameria aj na uvoľnenie ramien a horných končatín, ktoré zakončí príjemným pretiahnutím jednotlivých prstov. Masáž napomáha správnemu prekrveniu a regenerácii kože. Zanechá vašu pleť krásnu a vitálnu.

   
  Online rezervácia >
 • Anti-Stress

  Relaxačná thajská masáž umožňujúca maximum regenerácie v krátkom čase. Vhodná pre nás, nadmerne zamestnaných, žijúcich v neustálom zhone a strese. V priebehu polhodinky, ktorá iste nenaruší váš program, nájdete stratenú silu. Pomocou čerstvých byliniek a špeciálnych thajských mastí zbaví thajská terapeutka vaše telo pocitu stresu a uvoľní stuhnuté partie. Procedúra je najprv zahájená klasickou thajskou masážou chrbta, potom ramien, šije a hlavy. Súčasťou masáže je aj terapia pomocou horúcich bylinných vreciek prikladaných na boľavé miesta zaťažených partií.

   
  Online rezervácia >
 • Pregnancy

  Táto jemná masáž je určená špeciálne pre nastávajúce mamičky. Navodzuje pocity pokoja, harmónie a bezpečia. Blahodarné účinky tejto masáže sú prínosné nielen pre mamičku, ale predovšetkým pre zdravý vývoj dieťaťa. Masáž sa vykonáva čiastočne na chrbte a na bokoch za použitia výhradne prírodných olejov s priaznivými účinkami na namáhanú pokožku mamičky. Pomáha zmierňovať bolesti hlavy a pocity nevoľnosti, zlepšuje spánok a posilňuje funkciu svalov najmä v najviac zaťažovanej oblasti chrbta. Zlepšuje krvný obeh a tým uľavuje kĺbom a lymfatickému systému, to vedie k odstráneniu pocitu „ťažkých nôh“ a ďalších tehotenských ťažkostí. Znižuje stres a napätie, a prospieva toku kyslíka a živín k dieťaťu. Prenatálna masáž je vhodná pre mamičky od tretieho mesiaca tehotenstva až do času pôrodu.

   
  Online rezervácia >
 • Healthy Mum

  Thajská masáž po poroduTradičná thajská masáž vhodná pre mamičky po pôrode pomáha unavenému telu zregenerovať sa a vrátiť sa v krátkej dobe do pôvodnej kondície. Znižuje stres, prospieva tvorbe mlieka a cirkulácii krvi, regeneruje maternicu a tým uľahčuje chudnutie. Pomáha relaxovať svalstvu namáhanému v priebehu tehotenstva, najmä v oblasti ramien a krku. Pomáha k vyhladeniu bruška a má vysoko pozitívne účinky na brušné svalstvo.

   
  Online rezervácia >
 • Coconut Dream

  Výnimočná terapia celého tela trvajúca celé dve hodiny. Masáž prebieha za použitia panenského kokosového oleja, ktorý sa v poslednej dobe teší stále väčšej obľube vďaka svojim blahodarným účinkom na pleť. Kokos zanecháva pokožku zamatovo jemnú, pružnú a zdravú. Na zahriatie tela je procedúra zahájená klasickou thajskou masážou, po ktorej sa môžete tešiť na príjemnú relaxačnú olejovú masáž. Vaše telo opustí nervové a svalové vypätie. Následná tvárová masáž prírodným kolagénom navyše vyhladí jemné aj hlbšie vrásky a dodá vašej pleti potrebný jas. Príjemná kokosová vôňa sprevádzajúca celú procedúru vám dodá radosť do života.

   
  Online rezervácia >
 • TAWAN Touch

  Jedinečné orientálne ošetrenie prináša uvoľnenie nielen pomocou liečivých dotykov thajskej terapeutky, ale aj prostredníctvom príjemnej vône čokolády, vanilky či kávy. Záleží len na vašom výbere. Masérka sa venuje omladzujúcej masáži tváre a následne reflexnej masáži pokožky hlavy. Hneď ako vaša pokožka vstrebá výživné látky, procedúra pokračuje aromatickou olejovou masážou celého tela, rúk a chodidiel. Budete sa cítiť skvelo a odpočinuto. Odmenou vám bude vláčna voňavá pokožka celého tela.

   
  Online rezervácia >
 • Euforia Oil

  Orientálna olejová masáž celého tela stopercentným konopným olejom s výbornými regeneračnými, zvláčňujúcimi a protizápalovými účinkami. Spomaľuje proces starnutia a blahodarne pôsobí proti rôznym druhom alergií. Hlavným efektom tejto procedúry nie je len pocit maximálneho uvoľnenia a vitality, ale aj zdravá a vláčna pokožka. Liečebný účinok konopného oleja je kombinovaný s tradičnými technikami thajskej olejovej masáže, založenej na stimulácii akupresúrnych bodov a pretiahnutí stuhnutého svalstva. Terapeutka sa zameria najprv na uvoľnenie dolných končatín, potom chrbtových svalov a chrbtice a následne urobí masáž horných končatín. Procedúra je zakončená veľmi relaxačnou a stres uvoľňujúcou masážou hlavy a tváre. Pri masáži dochádza k maximálnemu uvoľneniu organizmu, odstráneniu únavy a bolesti. Budete sa cítiť svieži a plní vitality.

   
  Online rezervácia >
 • Hot Chocolate

  Rafinované spojenie čokolády a hrejivej uvoľňujúcej masáže je naozajstným pokušením pre všetkých milovníkov sladkého. Čokoláda má okrem skvelej chuti aj výborné relaxačné a regeneračné účinky. Obsahuje veľké množstvo antioxidantov, skvelo pôsobí proti celulitíde a zanecháva pokožku jemnú, vláčnu a dokonale vyhladenú. Čokoláda vám navyše dodá pocit odpočinku a zbaví stresu či nervového vypätia. Nakoniec si užijete maximálnu relaxáciu v zábale z pravej čokolády a kým budete odpočívať, thajská masérka vám urobí akupresúrnu omladzujúcu masáž tváre a pokožky hlavy. Sen pre všetkých milovníkov delikátnych chutí a vôní. Vhodné aj pre pánov!

   
  Online rezervácia >
 • Honey

  Staré liečivé a kozmetické ošetrenie využívajúce výnimočné vlastnosti medu. Med bol odjakživa ospevovaný ako afrodiziakum a elixír mladosti. Obsahuje dôležité minerály a stopové prvky. Medová masáž je overeným postupom na odstránenie toxínov z tela a revitalizuje celý organizmus vďaka špeciálnej tlakovej masáži. Zaisťuje uvoľnenie kožných pórov a zdravé prekrvenie pokožky, ktorú zanecháva príjemne prehriatu a jemnú. Procedúra vrcholí medovým zábalom, v priebehu ktorého si odpočiniete pri jemnej masáži tváre a hlavy. Zatiaľ čo bude vaša pokožka príjemne voňať kvetovým medom, vy sa budete cítiť odpočinutí a plní novej energie.

   
  Online rezervácia >
 • Golf

  Unikátna golfová masáž s použitím nahriatych golfových loptičiek a horúceho oleja sa zameriava nielen na problematické partie golfistov, ako sú chrbát, ramená a chodidlá, ale pôsobí preventívne na telo ako celok. Predchádza zdravotným problémom a umožňuje vám zostať v kondícii s lepšou schopnosťou koncentrácie.

   
  Online rezervácia >
 • Kombi

  Výnimočná kombinácia tradičnej thajskej masáže CLASSIC THAI sústredenej na namáhané telo od pása dole a aromatickej olejovej masáže AROMA OIL zameranej na hornú polovicu tela vrátane končatín. Kombi masáž prepája zdravotné výhody s relaxačnými účinkami oboch masáží. Váhali ste niekedy medzi CLASSIC THAI a AROMA? Teraz vám ponúkame to najlepšie z oboch v jedinej masáži KOMBI.

   
  Online rezervácia >
 • Office Therapy 45 a 75

  Masáž vytvorená priamo na mieru dnešnému spôsobu života, kedy vplyvom nedostatku pohybu a pri častom sedení dochádza k stuhnutiu a skráteniu sedacieho svalstva a stehien, k nadmernému namáhaniu krčných a ramenných svalov a k nepríjemným bolestiam v oblasti bedrovej chrbtice. Intenzívna masáž odstraňuje stuhnutosť svalov, prekrvuje, predchádza bolestiam a pomáha obnoveniu toku vnútornej energie. Dlhší variant masáže je doplnený o reflexnú masáž horných končatín. Žijete v zhone? Sedíte často v práci a máte málo času na seba? Potom je pre vás masáž OFFICE Therapy ideálnou voľbou. Dĺžka masáží je 45 a 75 min. Správne ceny sú uvedené v cenníku aj napriek rozdielnemu údaju v dĺžke. Na oprave webu pracujeme.

   
  Online rezervácia >
 • Argan Oil

  Zahaľte svoje telo do plášťa z marockého tekutého zlata, do arganového oleja. Doprajte vašej pokožke to najlepšie z prírody bez jedinej umelej látky za výnimočnú cenu!

   
  Online rezervácia >