Kredity - predplatené účty

Pracujete naplno? Nenachádzate voľné týždne na dovolenku, ale ste si vedomí toho, že ak chcete byť úspešní, musíte sa naučiť relaxovať a vypnúť vo chvíľach voľna? Ideálny spôsob, ako sa prinútiť k pravidelnej relaxácii, je zakúpiť si kredit do centier TAWAN.

Pripravili sme pre vás zľavy podľa výšky vloženej čiastky. Potom už vám nezostáva nič iné, než si užiť nezabudnuteľné chvíle plné relaxácie, úsmevov, pokoja a pohody.

Zaplaťte Získate
400 EUR arrow 500 EUR
600 EUR arrow 800 EUR
illustration of flower

Výhody

  • Čím viac zaplatíte, tým väčšiu zľavu získate
  • Kredity môže čerpať okrem vás aj ktokoľvek ďalší, koho sami určíte
  • Získate prístup k online rezerváciám a plánovanie návštev bude otázkou sekúnd

Ako ich získať
Kredity zakúpite osobne vo všetkých salónoch TAWAN alebo môžete zakúpiť darčekový poukaz online tu a neskôr ho nechať previesť pri osobnej návšteve.

Kredity môže čerpať okrem vás aj ktokoľvek ďalší z vašich priateľov či rodiny. Čím väčšiu čiastku teda vložíte, tým väčšia je zľava nielen pre vás, ale aj pre vašich blízkych.

Našich klientov si veľmi vážime a preto k nim pristupujeme podľa ich individuálnych potrieb a prianí. Neváhajte nás preto osloviť a podľa počtu a pravidelnosti vašich návštev v centrách Tawan získate možnosť individuálnych zliav. Radi vám vyjdeme v ústrety.