Klub TAWAN

Prihláste sa do Bonus klubu a získajte bonus už pri svojej prvej návšteve!

Výhody Bonus klubu Tawan

  • 10 % z každej vašej platby načítame do vášho kreditu
  • Kredit môžete zbierať aj čerpať s vašimi známymi alebo kolegami
  • 30 % zľava na masáž po registrácii do newsletteru do vášho emailu
  • V pravidelnom newsletteri sa dozviete o špeciálnych zľavových akciách ako prvý
  • Možnosť objednania rezervácií online bez nutnosti platby kartou
  • Sledovanie masáží, ktoré ste v minulosti absolvovali
  • Špeciálna zľava k vášmu sviatku automaticky do emailu

Ako to funguje?

Za každú uskutočnenú platbu v hotovosti alebo platobnou kartou v salónoch TAWAN získate okamžite 10 % z tejto čiastky do bonusového kreditu. Bonusový kredit sa vám načíta aj pri zakúpení darčekových poukazov alebo kreditov.

Ako získať služby zdarma?

Hneď ako nazbierate dostatočný kredit na vybranú masáž v plnej výške, stačí sa len objednať a získať túto službu úplne zadarmo. Bonus je možné čerpať v ľubovoľnom salóne TAWAN a nie je časovo obmedzený. Bonusy je možné čerpať len na služby v plnej výške a nie je teda možné k službám doplácať. O stave vášho bonus kreditu vás budeme radi kedykoľvek informovať.

Ako zbierať ešte viac bodov?

Je to veľmi jednoduché! Zapojte svojich priateľov, kolegov, rodinu a zbierajte bonusy spoločne pod jedným účtom! Informujte nás pri každom nákupe, že si želáte bonus pripísať na ľubovoľný účet a my to radi urobíme! Váš bonus bude môcť čerpať ktokoľvek, koho si vyberiete.

Máte ďalšie otázky o fungovaní Bonus klubu?

Neváhajte nás kontaktovať na recepciách Tawan centier alebo na e-maile bratislava@tawan.sk, kde radi zodpovieme každú vašu otázku.


Prihláška do Klubu TAWAN

Registráciou vyjadrujete súhlas s našimi Obchodnými podmienkami a súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom účasti v Klube Tawan. Osobné údaje sú u nás v bezpečí, prečítajte si naše Zásady spracovania osobných údajov.